Organizacja Eventów

Ta uniwersalna prawda sprawdza się w kontaktach towarzyskich, firmowych i biznesowych.

Czytaj dalej
Branding i Rebranding

Skutecznie obmyślić i wdrożyć branding. Kluczowe dla niego są nazwa, logo i hasło, które im towarzyszą. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy dobrze wiedzą, jak zająć się tymi nieodzownymi elementami każdej firmy. Przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić na początku przygody z biznesem. Szykujesz zmiany? Poszerzasz ofertę lub zmieniasz grupę docelową? Zleć nam rebranding! Przemyślany, konsekwentny i zaplanowany z dbałością o najmniejsze szczegóły z pewnością przyniesie spodziewany skutek. Wiemy o tym, jak przeprowadzić cały proces. Służymy radą i podejmujemy kompleksowe działania w tym zakresie. Tchniemy nowe życie w prowadzoną przez Ciebie organizację. Sprawdź nas! Na pewno sprostamy Twoim oczekiwaniom!

Czytaj dalej
Media społecznościowe

Nowe polubienia, followersi i jak największa liczba wyświetleń

Czytaj dalej
Influence marketing

Zwraca uwagę na prezentowane przez siebie produkty i usługi, a jego oddziaływanie jest nieocenione. W jaki sposób dobrać go do przedstawianych treści i umiejętnie używać do prowadzenia kampanii marketingowych? Dobrze wiemy, jak to robić. Dogłębnie poznaliśmy mechanizmy sprzyjające skutecznym działaniom. Dzięki tej wiedzy zrobimy wszystko, by influmate przyczynił się do osiągnięcia przez Ciebie spodziewanego sukcesu!

Czytaj dalej
Public Relations

Gruntownie przemyślane i wdrożone działania z zakresu PR mają w tej materii ogromne znaczenie. Dzięki nim utrwalisz się w pamięci obecnych i przyszłych klientów. Dobrze wiemy, co zrobić, by było głośno o Tobie i Twojej firmie. Nie pozwolimy na to, byś zaginął pośród prężnie działającej konkurencji. Podejmujemy skuteczne i sprawdzone kroki, żebyś cały czas wyróżniał się na rynku! Zaufaj nam i sprawdź, jak możemy przysłużyć się popularyzowaniu Twoich idei. Wspólnie zbudujmy Twój sukces!

Czytaj dalej
Kampanie medialne

Media mają nieocenioną siłę! Z ich pomocą możliwe jest dotarcie do niemal nieograniczonego grona odbiorców. Wiadomo o tym już od powstania prasy.

Czytaj dalej
Marketing sportowy

Dobrze wiemy, jak korzystać z tych zależności. Marketing sportowy nie ma przed nami tajemnic! Pozwala na swobodne (i efektywne!) łączenie produktu z najpopularniejszymi dyscyplinami, wpływając równocześnie na wzrost sprzedaży. Jak stworzyć połączenie, które przyniesie odpowiedni skutek reklamowy? Wiemy, jak to zrobić i z chęcią pomożemy we wdrożeniu stosownych działań i strategii. Wiele osób przekonało się już, że znakomita droga do osiągnięcia najbardziej ambitnych celów!

Czytaj dalej
Audyty i badania

Obecność marki na rynku rządzi się niezmiennymi prawami.

Czytaj dalej
Wideo Marketing

Video Marketing to jedno z najskuteczniejszych narzędzi do komunikacji z klientem.

Czytaj dalej
Strony WWW

Nic dziwnego zatem, że większość firm dysponuje dziś własną stroną www. To miejsce, w którym można w atrakcyjny sposób zaprezentować swoją ofertę i przedstawić wszystkie najważniejsze dane na temat proponowanych towarów i usług. Nie bez powodu coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na ten krok. Nie masz jeszcze swojego serwisu? Powierz nam jego kompleksowe zaprojektowanie i wdrożenie! Zadbamy o Twój biznes! Razem z nami zmierzaj po kolejne sukcesy!

Czytaj dalej
Sklepy internetowe

Specjaliści od handlu dobrze wiedzą, jak ważny jest własny sklep internetowy. My wiemy, jak go uruchomić z dbałością o najważniejsze elementy konieczne do jego harmonijnego działania. Wdrażamy sprawdzone, komplementarne rozwiązania, dzięki którym biznes oparty na handlu będzie odnosił sukcesy. Obsługujemy małe i duże punkty handlowe działające w sieci. Dostarczamy im komplet usług z zakresu marketingu internetowego, by sprzedaż dawała maksymalne zyski przy maksymalnym zautomatyzowaniu procesu.

Czytaj dalej
Aplikacje mobilne

Docieraj do swoich klientów, niezależnie od tego, gdzie są! Bądź blisko nich! Pomogą w tym tworzone przez nas aplikacje mobilne. Dobrze zaprojektowane i w pełni funkcjonalne znacznie ułatwiają dostęp do Twoich usług! Z ich pomocą zbudujesz jeszcze bliższy kontakt ze swoimi odbiorcami. Podaruj im najważniejsze dane w przystępny i przyjazny dla nich sposób. Pozwól dotrzeć do swojej oferty na smartfonie i tablecie! Nie daj się wyprzedzić konkurencji, która już poznała zalety tego rozwiązania! Zostań, razem z nami, liderem w swojej branży!

Czytaj dalej
Identyfikacja wizualna

Żyjemy w świecie obrazu. To właśnie dzięki niemu najwięksi producenci docierają ze swoimi produktami do grup docelowych.

Czytaj dalej